Zapisy do szkoły

Nutkowo oferuje naukę gry na skrzypcach Metodą Suzuki, opracowaną specjalnie z myślą o najmłodszych. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 3-go roku życia a także starsze maluchy. Rozpocząć naukę mogą dzieci od 3-go do 5-go roku życia. Kontynuacja nauki nie nakłada już żadnych granic wiekowych. Praca odbywa się głównie w trybie indywidualnym więc poziom nauczania i konstrukcja lekcji zawsze dostosowane są do wieku i umiejętności ucznia. Na wszystkich zajęciach obecni są rodzice.

Dowiedz się
jak wyglądają zajęcia i jak zacząć.

Nutkowo to miłe i kameralne miejsce, w którym wszyscy dobrze się znamy. Nasze spotkania to nie tylko nauka gry na instrumencie. To także okazja do mile spędzonych chwil w gronie rówieśników, wspólne, rodzinne koncerty i wyjazdy na warsztaty.
Wszystkich, którzy są zainteresowani rozpoczęciem nauki w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail. kontakt>>>W Nutkowie nie istnieje tradycyjny podział na semestry, nie ma też egzaminów. Dlatego naukę w naszej szkole można rozpocząć w dowolnym momencie roku szkolego.  Zapisy przez cały rok bez egzminów.