Bielska Wiosna - Warsztaty Suzuki 2014-05-08

Serdecznie zapraszamy do ucziału w Warsztatach dla Dzieci Suzuki. Tym razem, po raz pierwszy, spotykamy się w Bielsku - Białej w pięknym ośrodku hotelowym Stara Szmergienia. Jest to wyjatkowe miejsce, w którym uczniowie Nutkowa mieli przyjemność gościć w zeszłym miesiącu, a przyjazna atmosfera i piekne otoczenie skusiło nas, aby pojawić się tam ponownie.
Ośrodek Stara Szmergielnia położony jest między górami, na skraju lasu tuż przy rzece. Zajęcia będą odbywać się w salach konferencyjnych Starej Szmergielni, a po zajęciach zagramy wspólny koncert w pięknej sali koncertowej hotelu. Jesli pogoda dopisze część zajęć będzie odbywać się w plenerze, tuż przy stajniach. Nasi mali skrzypkowie będą wówczas pod baczną obserwacją mieszkanców stajni, czyli koni, kozy i barana:)


Planujemy zajęcia w trzech grupach, stosownie do poziomu zaawansowania ucznia. Przydział do grup odbędzie się po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń.
Każda grupa będzie miała dwie lekcje grupowe oraz jedno spotkanie z teorią muzyki... na wesoło:) Dzieci będą mogły przekonać się, że nawet teoria muzyki może być fajna, ciekawa i przystępna dla każdego.
Zajęcia z dziećmi poprowadzą nauczyciele Suzuki: Katarzyna Lisek (Zabrze), Michał Gawroński (Tychy) oraz Małgorzata Koba (Bielsko-Biała).


Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.30.
O godz. 10.00 rozpoczynamy zajęcia w grupach, po nich nastapi krótka przerwa na przekąskę i wrócimy do zajęć. Wspólny koncert planowany jest o godz 13.00. 
Po koncercie zapraszamy na wspólny obiad, który przygotowuje dla nas karczma przy Hotelu. Można zjeść rosół, drugie danie lub po prostu zamówić kiełbasę i samodzielnie upiec ją na ognisku. Prosimy aby decyzję o zamówieniu posiłków podjąć jednocześnie z decyzją o udziale w warsztatach.
Ceny obiadu:
- rosół 8zł
- drugie danie (kotlet drobiowy, ziemniaki, mizeria) 12 zł
- kiełbaska z dodatkami 8 zł

Szczególnie namawiamy do wspólnego pieczenia kiełbasek na ognisku!

Na miejscu jest karczma oraz włoska restauracja, można również skorzystać oferty noclegowej hotelu oraz oferty ośrodka jeździeckiego. Bielsko to świetne miejsce aby spedzić w nim resztę soboty lub całego weekendu.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas okaże się wielką motywacją do dalszego grania dla naszyh dzieci.

Pozdrawiam,
Małgorzata Koba

W razie dalszych pytań proszę o kontakt na adres koba.m@wp.pl lub tel 601 396 098

Zapraszamy także na stronę internetową hotelu Stara Szmergielnia http://www.staraszmergielnia.pl
Stara Szmergielnia, ul. Cyprysowa 63, Bielsko-Biała

« wróć do listy wydarzeń