Warsztaty w Zabrzu 2013-10-09

Pewnie wielu z was myślało o wyjeździe na warsztaty Suzuki, o których informujemy od czasu do czasu. Wychodząc na przeciw tym, którzy często nie mogą uczestniczyć w warsztatach z powodu braku czasu, kłopotu z dojazdem, problemów finansowych i innych, zapraszamy bardzo, bardzo gorąco na jednodniowe warsztaty w Zabrzu! Mam nadzieję, że zobaczymy się tam wszyscy, bez wyjątku!
Warsztaty w Zabrzu to kameralne spotkanie kilku śląskich, zaprzyjaźnionych ze sobą szkół. W planie będą dwie lekcje grupowe oraz zajęcia plastyczne. Po nich zapraszamy na szybką przekąskę oraz wspólny koncert, po którym nastąpi kulminacyjny punkt naszego spotkania - wspólny grill:)
Zajęcia grupowe poprowadzą Katarzyna Lisek-Orkisz (Zabrze), Małgorzata Koba (Bielsko-Biała) oraz Barbara Plaza (Tarnowskie Góry). Zajęcia plastyczne poprowadzi Luiza Kolasa.
Mamy nadzieję, że to, dla większości z was, pierwsze tego typu spotkanie, będzie zachętą do uczestnictwa w wiekszych warsztatach, organizowanych na stopniu ogólnopolskim.

Zjęcia będą odbywać się w trzech grupach:
MALUCHY, ŚREDNIAKI i STARSZAKI - podział wg stopnia zaawansowania. (o przydział do grup pytajcie swojegi nauczyciela!).

Miejsce: Stara Szkoła, Zabrze, ul. Grunwaldzka 46
start: godz. 10.00
koszt: 25 zł za pierwsze dziecko
           drugie i kolejne dziecko w rodzinie 15 zł (cena obejmuje zajęcia grupowe oraz plastyczne)
istnieje mozliwość uczestnictwa w zajęciach plastycznych dzieci nie biorących udziału w warsztatach (np rodzeństwa) w cenie 10zł.
dodakowo płatne: kiełbaska na grilla

Pozdrawiamy i zapraszamy!
Małgorzata Koba, Katarzyna Lisek-Orkisz


« wróć do listy wydarzeń